niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Pojemnik SaCon - bezpieczny transport i przechowywanie czyściw MEWA

MEWA 2Firma MEWA proponuje swoim klientom bezpieczny pojemnik do przechowywania czyściw w warsztacie, oferowany w ramach tzw. pełnego serwisu czyściw wielokrotnego użytku.

Pojemnik SaCon spełnia wszelkie wymogi wynikające z przepisów bezpieczeństwa, został wykonany z wytrzymałego sztucznego tworzywa (wysokomolekularny polietylen niskociśnieniowy). Pojemnik jest szczelnie zamykany, dzięki czemu zapewnia bezpieczne składowanie brudnych czyściw.
MEWA 3Firma Mewa bierze na siebie obowiązki, które wynikają z Ustawy i odpadach i z przepisów o ochronie środowiska, co obniżenie kosztów i gwarancję.

W warsztacie podczas czyszczenia maszyn i urządzeń często stosowane są czyściwa tekstylne, które wchłaniają substancje łatwopalne takie jak: tłuszcze, rozpuszczalniki, płyny czyszczące i oleje. Wymienione substancje mające zdolność do samonagrzewania się, mogą reagować z tlenem i wytwarzać tym samym ciepło, które może spowodować zapalenie się czyściwa. Wystarczy iskra, by na przesiąkniętym substancjami chemicznymi czyściwie powstał płomień. Dlatego istotne jest, aby stosować specjalne – zamykane pojemniki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem