niedziela 22 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Rajd Baja Carpathia 2016 – Inter Cars

baja ICRajd Baja Carpathia 2016 odbędzie się od 30 kwietnia do 1 maja w Stalowej Woli. Sponsorem wydarzenia jest firma Inter Cars. Rajd stanowi trzecią rundę Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych oraz drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja.

W rajdzie oprócz załóg w samochodach terenowych wezmą udział również załogi na motocyklach, quadach i w pojazdach UTV. Podczas majówki uczestników wydarzenia będzie można zobaczyć na trasach w Stalowej Woli oraz na poligonie wojskowym w Nowej Dębie. Na uczestników wydarzenia czeka ponad 300 kilometrów odcinków specjalnych, tegoroczną nowością będzie odcinek pokazowy na błoniach Stalowej Woli.

Lista zgłoszeniowa zostanie zamknięta 24 kwietnia.

Harmonogram Baja Carpathia dostępy na oficjalnej stronie wydarzenia.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem