czwartek 27 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Filtr oleju Sogefi do Audi – 4,0 V8 TDI

Filtr SogefiFirma Sogefi została dostawcą filtra oleju do 4-litrowego silnika V8 TDI (Euro6c) o mocy 405 lub 443 KM stosowanego w Grupie VW. Filtr ma ekologiczny wkład filtracyjny wykonany z lekkich materiałów, w tym wzmacnianego poliamidu. Opory przepływu oleju przez filtr zostały zmniejszone, co poprawia smarowanie silnika w fazie rozruchu i umożliwia szybkie uzyskanie właściwej temperatury roboczej oleju.

Filtr umieszczony jest w skrzyni korbowej silnika, a więc w miejscu o szczególnie trudnych warunkach pracy filtra. Zaprojektowanie filtra oleju w tym miejscu świadczy o kunszcie inżynierów i zaufaniu Grupy VW do firmy Sogefi.Silnik

Euro6c jest montowany w Audi Q7, a w przyszłości w Audi A8, Porsche Panamera i Cayenne oraz VW Touareg.

Mauro Prodi, dyrektor generalny Sogefi Aftermarket powiedział – Nasi inżynierowie bezustannie udowadniają, że zaawansowane technologie filtracyjne Sogefi są pierwszym wyborem światowych producentów samochodów. Nasza obecność na rynku OEM ma również bezpośrednie przełożenie na aftermarket zapewniając naszym odbiorcom stabilny i pewny rynek zbytu oraz pewność, że produkty przez nich dostarczane spełniają wymagania co do ochrony środowiska, jakości oraz ceny.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem