fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Trzy lata gwarancji na produkty Moog

3 lata gwarancji moogFederal-Mogul Motorparts rozszerzył gwarancję do trzech lat na części układu kierowniczego i zawieszenia marki Moog.

moog 3 lataWydłużony okres gwarancyjny obejmuje wszystkie produkty marki, które zostały kupione w 2016 r. na terenie Europy i montowane w autach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych.

Produkty marki Moog przechodzą wewnętrzną i zewnętrzną kontrolę jakości na poziomie centrów dystrybucyjnych. Ta praktyka pozwala podnieść jakość produktów, a w konsekwencji oferować trzyletnią gwarancję.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem