sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Inter Cars z Isuzu

isuuuzuW związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży części do samochodów użytkowych w Inter Cars pojawiła się potrzeba, aby zapewnić klientom dostawę towarów wielkogabarytowych (beczki 208 l, AdBlue 1000 l, zderzaki, opony ciężarowe). Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, grupa Poznań zdecydowała się na zakup auta ciężarowego, które mogłoby realizować zamówienia na tego typu towary. Priorytetem były: ładowność powyżej 3 t i winda 1,5 t. Nie bez znaczenia była także mobilność takiej ciężarówki. Ofertę skrojoną pod potrzeby firmy przygotował fabryczny salon Isuzu.

Isuzu przy wymiarach zewnętrznych szer. 2300 x wys. 3200 x dł. 7650 ma możliwości przewozowe 30 m3 . Samochód, który w legalny sposób może przewozić ładunki o masie niemal 3,5 t, zużywa zaledwie 30% więcej paliwa, a jego zdolności przewozowe są 350% większe, niż zdolności typowego „dostawczaka”.
Choć ciężarówka nie porusza się tak szybko jak bus, to czas ten zostaje zrekompensowany krótszym rozładunkiem przy pomocy wózka paletowego i windy wyładowczej. Duży i ustawny samochód z powierzchnią załadunkowa na 12 europalet i windą o udźwigu 1500 kg jest gwarancją szybkiego i bezpiecznego przewozu spaletyzowanych ładunków. Daje również możliwość przewozu paleto-pojemników 1000-litrowych, małych i dużych beczek na paletach oraz spiętrowanych ciężkich palet.
Biorąc pod uwagę konstrukcję samochodów Isuzu (napęd rozrządu przewidziany na 700 000 km, klocki hamulcowe w ruchu miejskim na 100–150 000 km, tarcze na 450 000 km) można założyć, że auto posłuży dystrybutorowi przez około 15 lat.

Regularne kursy do klientów ruszą już w czerwcu – zgodnie z hasłem Wysokie Standardy Wysokie Obroty!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem