sobota 24 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Wraca Warszawskie Safari

Już w przyszłym tygodniu, 24–25 czerwca, odbędzie się rajd terenowy Warszawskie Safari. Na uczestników czekają odcinki specjalne rozgrywane na poligonach w Zielonce, Sulejówku i Wesołej.
IC Warszawskie Safari

Baza i miasteczko rajdowe będą umiejscowione na terenie Centrum Olimpijskiego PKOL. W piątek wieczorem na błoniach Centrum odbędzie się prolog, z kolei sobotnie odcinki specjalne odbędą się na poligonach w Zielonce, Sulejówku i Wesołej. W rajdzie wezmą udział samochody terenowe, motocykle, quady oraz pojazdy UTV. Metę imprezy i uroczyste wręczenie trofeów przewidziano w centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki.

Warszawskie Safari to kolejna impreza z cyklu rajdów terenowych, której sponsorem jest Inter Cars. Organizatorem rajdów jest stowarzyszenie Grupa 4x4. Wydarzenie to jednocześnie czwarta runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja.

Zapisy do udziału w Warszawskim Safari ruszyły w ubiegłym tygodniu. Są prowadzone na stronie Polskiego Związku Motorowego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem