sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Henkel i naprawy pojazdów

Henkel udostępnił nową stronę internetową www.naprawy-pojazdow.pl, na której dzieli się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z firmami i specjalistami z branży motoryzacyjnej.
portalhenkel

Firma, która od kilkudziesięciu lat opracowuje i dostarcza produkty dla branży motoryzacyjnej – marek Loctite i Teroson – które są jednymi z najchętniej wybieranych produktów przez warsztaty samochodowe i punkty napraw, postanowiła podzielić się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw pojazdów. Adresatami portalu www.naprawy-pojazdow.pl są specjaliści z branży motoryzacyjnej, zajmujący się szeroko pojętymi naprawami. Na portalu znajdą wiele potrzebnych informacji i wskazówek technologicznych.
– Dzisiaj w biznesie liczy się przede wszystkim czas. Stąd każda przekazywana przez nas informacja musi być precyzyjna, docierać bezpośrednio i szybko. Portal jest cennym źródłem technologicznych informacji i doskonałym uzupełnieniem dla specjalistycznych szkoleń – powiedziała Beata Preis-Badoń, odpowiedzialna za dział klejów przemysłowych Henkla w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii.

W serwisie www.naprawy-pojazdow.pl można znaleźć między innymi wskazówki, jak prawidłowo naprawiać elementy metalowe, plastikowe i mechaniczne w pojazdach czy jak prawidłowo zamontować lub wymienić szybę.
Na stronie można znaleźć również informacje o nowościach produktowych, ostatnich wydarzeniach czy szkoleniach. Dodatkowo będzie służyła przeprowadzaniu kampanii promocyjnych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem