sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Master Mechanik w nowej jakości

Inter Cars rusza z nową formułą konkursu Master Mechanik, który teraz staje się programem Master Mechanik. Zmiana, oprócz nazwy, dotyczy również założeń, celów oraz sposobu realizacji.
MM IC

Nowy Master Mechanik zakłada zmianę założeń dotyczących formuły i podejścia. Teraz będzie się ono opierać na połączeniu konkursu wiedzy i umiejętności z możliwością ich rozwoju już w czasie trwania rywalizacji.
W ramach programu Master Mechanik właściciel warsztatu uzyska diagnozę wiedzy i kompetencji swoich pracowników. Będzie też na bieżąco informowany o ich postępach. Mechanicy natomiast dostaną szansę na to, by rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę techniczną.
Program będzie miał formę grywalizacji – programu online, wykorzystującego mechanizmy gier przygodowych. Uczestników czeka wirtualna podróż legendarną, amerykańską Route 66. W trakcie jej trwania zmierzą się z licznymi wyzwaniami i testami. Uzyskają również dostęp do wiedzy i szansę na podniesienie swoich kompetencji. Zwieńczeniem będzie możliwość walki o tytuł Master Mechanika podczas finału, który odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Oprócz wiedzy technicznej, próbie zostaną poddane umiejętności uczestników w zakresie diagnostyki i realizacji napraw. Zwycięzcy odbiorą nagrody podczas Gali Biesiadnej, planowanej na 7-9 października w Karpaczu.

Aby dołączyć do programu Master Mechanik, należy zarejestrować swoich mechaników na stronie www.mastermechanik.pl. Udział jest bezpłatny.

Na kanale YouTube można obejrzeć film promujący program Master Mechanik.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem