fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Samochodowa Szkoła Roku 2016

W dniu zakończenia roku szkolnego, 24 czerwca, w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom 17. edycji Olimpiady Techniki Samochodowej.
laureaciots

Szczególne wyrazy uznania powędrowały do dwóch finalistów tegorocznej edycji olimpiady – Marcina Różyńskiego i Kamila Wiśniewskiego, którzy w klasyfikacji indywidualnej zajęli odpowiednio pierwsze i czwarte miejsce i dzięki temu wywalczyli dla swojej szkoły tytuł Samochodowej Szkoły Roku.
Gratulacje przypadły również opiekunowi uczniów – panu Edwardowi Rymaszewskiemu, który od wielu lat znakomicie przygotowuje swoich podopiecznych do olimpijskich zmagań.
Sukces jest tym cenniejszy, że ZSS w Bydgoszczy już po raz czwarty sięga po ten zaszczytny tytuł – Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy był już Samochodową Szkołą Roku 2007, 2013 i 2015. To pierwszy taki przypadek w 17-letniej historii Olimpiady Techniki Samochodowej.

Z okazji zdobycia tytułu „Samochodowej Szkoły Roku 2016” podczas olimpiady Techniki Samochodowej, której partnerem jest Minister Edukacji Narodowej, a jej organizatorami są redakcji miesięcznika „Auto Moto Serwis” oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, wręczono nagrody ufundowane przez sponsorów tegorocznej edycji, m.in.:
• tester diagnostyczny Asian Connect Evolution od firmy Magneti Marelli,
• tablet Bosch DCU 100 ufundowany przez firmę Robert Bosch,
• zestaw kluczy do wolnych kół alternatora od firmy Schaeffler,
• trzy zaproszenia na SACHS Race wraz z jednym nauczycielem od firmy ZF,
• voucher na opony o wartości 2 000 zł, szkolenia połączone ze zwiedzaniem Fabryki Opon Bridgestone w Poznaniu ufundowane przez BRIDGESTONE,
• voucher na szkolenia od formy ZF oraz voucher na szkolenia od firmy Bosch.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem