fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

PZL Sędziszów korzysta z magazynów OMEGA Pilzno

W czerwcu polski producent filtrów PZL Sędziszów ulokował swoje wyroby w nowoczesnym Podkarpackim Parku Logistycznym OMEGA Pilzno Sp. z o.o. Park w Jasionce to największy moduł magazynowy w okolicy. Korzystanie z rozwiązań logistycznych, jakie oferuje Omega Pilzno, ma pozwolić firmie na optymalizację usług magazynowania oraz dystrybucji.
pzlsedziszow

Spółka może korzystać z nowoczesnych magazynów krótko- i długoterminowych, a także z bogatej oferty dodatkowych usług.
– Magazyn w Jasionce jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań najemców z różnych branż – twierdzi Paweł Skotniczny, dyrektor Podkarpackiego Parku Logistycznego OMEGA Pilzno. – Wynajmujemy tę powierzchnię m.in. jako hotel paletowy wraz z pełną obsługą logistyczną. Świadczymy usługi: transportu, dystrybucji, co-packingu, cross-dockingu, VAS, czyli przepakowywania, metkowania i etykietowania.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem