fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

ZF na targach Automechanika

 

ZFPodczas targów Automechanika 2016 we Frankfurcie koncern ZF zaprezentuje się razem z przejętą firmą TRW. Po połączeniu ZF Services i TRW Aftermarket powstała firma ZF Aftermarket, która jest nowym wiceliderem globalnego rynku niezależnych usług aftermarketowych i generuje ok. 35% dziennego zapotrzebowania warsztatów. Firma ma swoje stoiska w hali nr 2 (stoisko C90) oraz hali nr 3 (stoisko A91).
W hali nr 3 zostanie zaprezentowana marka ZF Aftermarket (Sachs, Lemförder, TRW, Boge), która obejmie części związane z  przekładniami, elementami układu napędowego, osi, jednostek sterujących i mechanizmów różnicowych, części zawieszenia i układu kierowniczego, amortyzatorów, elementów napędowych, elementów gumowo-metalowych i produktów marki TRW w dziedzinie układów hamulcowych, hamulców bębnowych i układów rozruchowych oraz układu kierowniczego. Pokazy będą odbywać się również w kinie wirtualnej rzeczywistości.

W hali nr 3 firma zaprezentuje też swoje portfolio usług dla warsztatów i partnerów biznesowych, np. dotyczące regeneracji, szkoleń i koncepcji warsztatów ZF Services [pro]Tech. Od 2012 r., czyli od momentu wprowadzenia tej koncepcji w Niemczech, przystąpiło do niej ponad 5 300 uczestników. Od przyszłego roku koncepcja ta, rozwijana również w Polce, zacznie obejmować wszystkie informacje techniczne dotyczące produktów TRW. Zwiedzający będą mogli też zapoznać się z różnorodnymi aplikacjami dla platformy telematycznej ZF „Openmatics” skierowanej do różnych grup docelowych, np. menedżerów flot samochodowych.
W hali nr 3 będzie można obejrzeć moduły sprzęgieł i amortyzatory do pojazdów Formuły 1 oraz DTM.
W hali 2 goście będą mieli okazję obejrzeć rozwiązania techniczne firmy ZF proponowane do pojazdów miejskich. Firma pokaże pojazd z elektrycznym napędem na tylną oś.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem