fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Sogefi na Automechanice

 

sogefiNa targach Automechanika firma Sogefi będzie prezentować swoje usługi i nowe produkty.
Podczas wystawy szczególna uwaga będzie poświęcona nowym produktom takim, jak filtr oleju do Audi-Porsche, filtr do silników Diesla w pojazdach Jaguar-Land Rover i Ford, a także pierwszy na świecie panelowy filtr diesla dla Forda.
Produkty Sogefi są obecne w ośmiu na dziesięć najlepiej sprzedających się samochodach w Europie w 2015 r. Ta sama jakość jest codziennie dostarczana do tysięcy warsztatów dzięki szerokiej gamie produktów filtracyjnych dostępnych pod markami Purflux, FRAM, CoopersFiaam, Tecnocar i Sogefi Pro.


Na stoisku we Frankfurcie będzie można zobaczyć:
• nowe produkty na OE i IAM,
• wideo przedstawiające kompletną gamę marek na aftermarket oraz dostęp do zaktualizowanej bazy danych on-line czy materiały szkoleniowe 3D.
• aktualną dokumentację techniczna i sprzedażowa.
Sogefi ma stoisko C71 w hali 4.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem