wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Master Mechanik na półmetku

 mechanikPozostał jeszcze miesiąc rywalizacji w konkursie Master Mechanik organizowanym przez Inter Cars. Jednak w każdej chwili można się przyłączyć do konkursu, który na obecnym etapie rozgrywany jest on-line.
W ramach Master Mechanik właściciel warsztatu uzyska diagnozę wiedzy i kompetencji swoich pracowników, a mechanicy mają możliwość poprawienia poziomu swojej wiedzy technicznej. Rywalizacja on-line daje możliwość ubiegania się o udział w finale, który odbędzie się pomiędzy 27 a 30 września w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie dla 10 najlepszych mechaników z kategorii pojazdów osobowych i użytkowych.

Na zwycięzców czekają nagrody pozwalające na przyspieszenie rozwoju warsztatu, zbudowanie przewagi konkurencyjnej, a na wszystkich uczestników solidna porcja wiedzy technicznej, materiały od współpracujących w ramach Master Mechanik czołowych producentów, zabawa i możliwość weryfikacji swojej wiedzy w praktyce.
Przypominamy, że aby dołączyć do programu Master Mechanik, należy zarejestrować warsztat i swoich mechaników na stronie www.mastermechanik.pl. Udział jest bezpłatny.
Wszyscy finaliści z obu kategorii (samochodów osobowych i samochodów ciężarowych) zostaną zaproszeni na bezpłatne szkolenie - układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka, po którym otrzymają zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Komisji WE nr 307/2008.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem