fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Master Mechanik na półmetku

 mechanikPozostał jeszcze miesiąc rywalizacji w konkursie Master Mechanik organizowanym przez Inter Cars. Jednak w każdej chwili można się przyłączyć do konkursu, który na obecnym etapie rozgrywany jest on-line.
W ramach Master Mechanik właściciel warsztatu uzyska diagnozę wiedzy i kompetencji swoich pracowników, a mechanicy mają możliwość poprawienia poziomu swojej wiedzy technicznej. Rywalizacja on-line daje możliwość ubiegania się o udział w finale, który odbędzie się pomiędzy 27 a 30 września w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie dla 10 najlepszych mechaników z kategorii pojazdów osobowych i użytkowych.

Na zwycięzców czekają nagrody pozwalające na przyspieszenie rozwoju warsztatu, zbudowanie przewagi konkurencyjnej, a na wszystkich uczestników solidna porcja wiedzy technicznej, materiały od współpracujących w ramach Master Mechanik czołowych producentów, zabawa i możliwość weryfikacji swojej wiedzy w praktyce.
Przypominamy, że aby dołączyć do programu Master Mechanik, należy zarejestrować warsztat i swoich mechaników na stronie www.mastermechanik.pl. Udział jest bezpłatny.
Wszyscy finaliści z obu kategorii (samochodów osobowych i samochodów ciężarowych) zostaną zaproszeni na bezpłatne szkolenie - układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka, po którym otrzymają zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Komisji WE nr 307/2008.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem