fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

MOVEO rozpoczyna współpracę ze szkołami zawodowymi

Po działaniach Organizacji Pracodawców Motoryzacji MOVEO adresowanych do serwisów samochodowych przyszła kolej na współpracę z placówkami oświatowymi.

10 października odbyło się spotkanie przedstawiciela MOVEO, Witolda Rogowskiego, z Dyrekcją Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach. Efektem spotkania było objęcie przez MOVEO patronatu nad placówką. Dzięki temu CKZiU uzyska pomoc i wsparcie we współpracy z producentami oraz dystrybutorami części oraz dostęp do szkoleń prowadzonych do tej pory dla mechaników.
– Dla Organizacji Pracodawców Motoryzacji MOVEO współpraca ze szkołami zawodowymi to doskonałe pole do zdobywania kolejnych doświadczeń. Dla warsztatów zrzeszonych w MOVEO jest to sygnał, że interesujemy się tym, jak będzie wyglądała przyszłość ich serwisów, jakich będą mieli pracowników. Odpowiednio wyszkoleni uczniowie będą chętniej przyjmowani przez te warsztaty, co więcej będą mieli większą motywację, aby po ukończeniu szkoły pozostać „w branży” i pracować w swoim zawodzie – uważa Witold Rogowski, dyrektor ds. operacyjnych MOVEO.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem