poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Zapraszamy na Profi Auto Show

Już 3–4 czerwca w Katowicach odbędzie się kolejna – czternasta – edycja targów ProfiAuto Show. Zapraszamy na stoisko Auto Moto Serwisu F 02 w strefie mediów. To jedna z największych imprez przeznaczonych dla warsztatów samochodowych, w której ma wziąć udział 140 wystawców.
profiauto

Przykładowo na stoisku Osram będzie można zobaczyć retrofit świateł przednich do Volkswagena Golfa VI – reflektory LEDriving Xenarc. Pozwalają one zastąpić lampy halogenowe reflektorami ksenonowymi w zgodzie z obowiązującym prawem.
W ramach akcji promocyjnej każdy warsztat, który dołączy do programu „Automotive Diamonds” podczas targów ProfiAuto Show 2017 otrzyma na start 250 Diamentów! „Automotive Diamonds” to zrzeszający liczne grono partnerów program lojalnościowy dla warsztatów na niezależnym rynku części zamiennych. Zasady działania programu są proste – po dokonaniu rejestracji warsztaty zdobywają punkty (diamenty) za zakup produktów pochodzących od zrzeszonych programem firm. Punkty te mogą być następnie wymieniane na szereg atrakcyjnych nagród do warsztatu lub domu. Do grona partnerów należą: CoopersFiaam, FRAM ®; Gates Europe; Philips Automotive Lighting i Sogefi Group z markami: PURFLUX, CoopersFiaam, FRAM ® i SOGEFI Pro; TRW.

Dodatkowo odbywać będą się będą m.in. konkursy oraz prezentacje najnowszych modeli samochodów i motocykli. Wśród wystawców znajdują się najważniejsze światowe marki z branży automotive.
Tegoroczne atrakcje katowickich targów będą obejmowały m.in. strefę samochodów rajdowych i wyścigowych, tor kartingowy, mobilny tor off-road, pokazy Trial i FMX. Oczywiście nie zabraknie prezentacji nowoczesnych rozwiązań z zakresu wyposażenia warsztatowego, diagnostyki, części samochodowych oraz interesujących szkoleń.


Termin:

3.06.2017 w godz. 10.00–18.00
4.06.2017 w godz. 10.00–16.00

Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (przy Spodku)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem