poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów

16 IC22–24 września 2017 r. odbędą się 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów organizowane przez Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na Stadion PGE Narodowy.

Targi organizowane przez Inter Cars to doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej. Wydarzenie gromadzi entuzjastów rynku usług warsztatowych.
Coraz nowsze modele aut wyposażonych w najnowocześniejsze systemy i coraz bardziej zaawansowana elektronika wymuszają na właścicielach warsztatów i mechanikach posiadanie odpowiedniej fachowej wiedzy, a także coraz większej liczby narzędzi i urządzeń do naprawy. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów są odpowiedzią Inter Carsu na problemy, z którymi właściciele warsztatów w codziennej pracy.

W trakcie trzech dni na ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2 swoją ofertę przedstawi 200 dostawców – będą to najnowsze produkty do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych oraz motocykli.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem