poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Hamulce uwielbiane przez niemieckich pasjonatów motoryzacji

brembo hamulceCzytelnicy pięciu największych niemieckich magazynów motoryzacyjnych wzięli udział w niezależnych ankietach. Wskazali Brembo – jako najlepszego na świecie producenta układów hamulcowych.


Numer jeden w produkcji systemów hamulcowych do motocykli, samochodów oraz do sportów motorowych – Brembo zdobyło te wyróżniania w wyniku badań ankietowych przeprowadzonych przez pięć niemieckich magazynów: „Motorrad”, „Auto Motor und Sport”, „Motorsport aktuell”, „PS” i „Autobild”.

Te wyróżnienia są wyrazem uznania dla konsekwentnych wysiłków Brembo w dążeniu do stałego podnoszenia wydajności swoich produktów, które już od ponad 40 lat są testowane w najbardziej wymagających na świecie sportowych zawodach motoryzacyjnych: w Formule 1, MotoGP, World Superbike, 24-godzinnym wyścigu Le Mans oraz w rajdowych mistrzostwach świata World Rally Championship. Wiele rozwiązań testowanych w tych zawodach znajduje później zastosowanie w produkcji seryjnej, co ma na celu poprawienie osiągów w pojazdach używanych na co dzień.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem