poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Liqui Moly Pro-Line Serwis

LM Pro line SerwisLiqui Moly Polska zaczyna tworzyć sieć warsztatów partnerskich Liqui Moly Pro-Line Serwis.
Warsztaty zrzeszone dostaną od spółki obrandowanie i będą polecane jako miejsca, w których można kupić produkty Liqui Moly oraz przeprowadzać w zalecany przez firmę sposób: wymianę oleju na produkt Liqui Moly, płukanie układu olejowego, czyszczenie układów wtryskowych oraz czyszczenie DPF.

Warsztaty przystępujące do sieci, które dotychczas nie świadczyły takich usług, zostaną odpowiednio przeszkolone. Powinny mieć w ofercie produkty Liqui Moly – takie jak dodatki do paliw i oleju. Wkrótce na stronie internetowej firmy zostanie stworzona specjalna zakładka, na której znajdą się mapa i adresy poszczególnych placówek. Liqui Moly chce jeszcze w tym roku włączyć do sieci 100 warsztatów.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci Liqui Moly Pro-Line Serwis
powinny skontaktować się z regionalnym przedstawicielem handlowym firmy: http://www.liqui-moly.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6193&Itemid=444

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem