czwartek 24 styczeń 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

1000 warsztatów ProfiAuto Serwis

ProfiAutoPolskaSieć serwisów ProfiAuto liczy już 1000 punktów zlokalizowanych w każdym polskim województwie. Pomarańczowe serwisy spotkamy również za granicą.

ProfiAuto chce zagwarantować jednolity standard usług oraz zapewnić dostawę najlepszych jakościowo części samochodowych od partnerów ProfiAuto. Każdy warsztat, który dołączy do sieci, musi spełnić określone wymagania: oprócz nowego wystroju i nowoczesnego sprzętu warsztatowego, placówki otrzymują przede wszystkim pakiet profesjonalnych szkoleń.

– Tysięczny warsztat w naszej sieci ProfiAuto Serwis pokazuje, że jest olbrzymie zapotrzebowanie na tego typu projekt na polskim rynku motoryzacyjnym. Zyskują na nim bowiem wszyscy. Niezależne warsztaty dzięki naszemu wsparciu biznesowemu, technologicznemu, promocyjnemu, szkoleniowemu i informatycznemu, mogą teraz konkurować z innymi stacjami obsługi, w tym z ASO. Z kolei klienci, dzięki optymalnej strukturze i marży sieci, otrzymują profesjonalne usługi w atrakcyjnej cenie – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.
Tysięcznym partnerem sieci ProfiAuto Serwis została firma Gładysz Motors. To nowoczesny serwis samochodowy, sprzedający nowe i używane samochody marek premium, również autoryzowany dealer SsangYong. Obiekt usytuowany jest przy ruchliwej DK94 z Tarnowa do Krakowa.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem