poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Bridgestone nagrodzony

bridgestone VWFirma Bridgestone jako jedyna firma oponiarska została wyróżniona prestiżową nagrodą Volkswagen Group Award w kategorii Innowacje i Technologia.

Nagrodę podczas uroczystej Gali w Berlinie – z rąk prezesa firmy Volkswagen AG, Matthiasa Müllera oraz członka zarządu Grupy, dr Francisco Javiera Garcii Sanzy – odebrał Paolo Ferrari, CEO i President w Bridgestone EMEA.
– Otrzymanie tej prestiżowej nagrody za osiągnięcia w kategorii Innowacji i Technologii jest zaszczytem dla zespołu Bridgestone na całym świecie. W innowacjach chodzi przede wszystkim o zmiany, a dla nas, dla firmy, która jest liderem w swojej branży, każda zmiana powodująca istotne zmiany technologiczne jest szansą. Dzięki partnerom, takim jak Volkswagen Group możemy systematycznie wyprzedzać cykl życia technologii – powiedział Paolo Ferrari, odnosząc się do przyznanej nagrody.
Bridgestone jest również uczestnikiem inicjatywy FAST, która została wprowadzona przez firmę Volkswagen w 2015 r., by skupić niewielką grupę wybranych dostawców. Na tej liście Bridgestone jest jedyną firmą oponiarską.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem