wtorek 16 styczeń 2018

Aktualne wydanie

Opony zimowe

ams 8 2017Specjaliści przewidują, że stopniowo będzie wzrastał w rynku aftermarketowym udział pojazdów z napędem hybrydowym. Nikt jednak nie wie, w jakim tempie. W 2017 roku zostanie zarejestrowanych w naszym kraju około 16 tysięcy nowych pojazdów hybrydowych.

 Czytaj więcej>>>

PZL Sędziszów członkiem PIM-u

PIM PZLProducent filtrów PZL Sędziszów SA został przyjęty w poczet członków Polskiej Izby Motoryzacji. Firma chce jeszcze aktywniej włączać się w ważne inicjatywy i wydarzenia związane z branżą motoryzacyjną.

Polska Izba Motoryzacji to organizacja zrzeszająca krajowe firmy z branży motoryzacyjnej, m.in. producentów części i komponentów, dealerów samochodowych, stacje obsługi. Izba współpracuje z Ministerstwem Rozwoju oraz Polską Agencją Informacji Inwestycji Zagranicznych.
– Firmy członkowskie wymieniają się doświadczeniami, opiniami, mają realny wpływ na kształtowanie tej branży. Dlatego też PZL Sędziszów, jako firma z ogromnym potencjałem i prawie 80-letnim doświadczeniem na rynku, chce aktywnie uczestniczyć we wspólnych inicjatywach branży, również w pracach nad projektami zmian legislacyjnych – zaznacza Adam Sikorski, prezes PZL Sędziszów SA.
Członkostwo w PIM umożliwia m.in. uczestnictwo w ważnych konferencjach, spotkaniach i szkoleniach na preferencyjnych warunkach. PIM jest też organizatorem największej konferencji motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej – AutoEvent oraz koordynatorem Polskiej Platformy Technologicznej Transportu Ekologicznego i Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem