poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Supermechanik AD – finał coraz bliżej

Znamy już stu półfinalistów drugiej edycji konkursu Supermechanik AD. W tym roku do tego grona zakwalifikowało się sześć kobiet.
AD polfinal supermechanik

Pierwszy etap konkursu Supermechanik AD 2017 polegał na udzieleniu odpowiedzi na 40 pytań z zakresu budowy, diagnozy usterki i naprawy współczesnego samochodu. Każdy z uczestników – po zalogowaniu na platformie supermechanik.pl – miał do tego dziesięć prób, za każdym razem z innym zestawem pytań. Najlepsza z osób uzyskała 37 punktów w czasie 00:15:41.
W tym roku do konkursu przystąpiło ponad trzy tysiące osób. To prawie dwa razy tyle, co w jego pierwszej edycji.
Drugi etap konkursu Supermechanik AD 2017 odbędzie się 2 września w Bukowinie Tatrzańskiej. Półfinaliści zmierzą się z 45-minutowym testem pisemnym. Jeszcze tego samego dnia najlepsza dziesiątka wejdzie do półfinału zorganizowanego na wzór teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Dwie najlepsze osoby stanie przed zadaniem finałowym – usunięciem spreparowanych usterek w dwóch identycznych samochodach. Zwycięzca otrzyma kluczyki do nowego Opla Astra, a drugie miejsce zostanie nagrodzone voucherem o wartości 5 tysięcy złotych na zakupy w sieci AD Polska.

Partnerami głównymi projektu Supermechanik AD 2017 są Castrol Edge, FRAM, Philips i Schaeffler, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem