poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Bezpieczny Warsztat – ostatnie dni na zgłoszenie

Tylko do 18 sierpnia warsztaty niezależne mają czas, by zgłosić się do ogólnopolskiego konkursu „Bezpieczny Warsztat 2017”.
bezpiecznywarsztat pl

W konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych mogą wziąć udział przedstawiciele warsztatów niezależnych oraz zrzeszonych w ramach sieci: ProfiAuto, Eurowarsztat, Bosch Car Service i Auto Crew, Q-service i Perfect Service. Szansę na awans do finału ma każdy warsztat, niezależnie od wielkości; konkurs bowiem rozgrywany jest w trzech kategoriach:
• warsztat mały – dla serwisów posiadających od 1 do 3 stanowisk naprawczych,
• warsztat średni – dla serwisów posiadających od 4 do 6 stanowisk naprawczych,
• warsztat duży – dla serwisów posiadających powyżej 6 stanowisk naprawczych.

Kolejna edycja konkursu, podobnie jak poprzednie, odbywa się przy współpracy z firmą audytorską Dekra. Zaangażowanie niezależnego audytora gwarantuje pełen profesjonalizm oceny oraz daje możliwość otrzymania bezpłatnej, fachowej opinii w zakresie funkcjonowania serwisów. Głównym sponsorem przedsięwzięcia jest już po raz trzeci firma Castrol. Konkurs wspiera także Coframa.

Aby wziąć udział w konkursie, warsztaty powinny zarejestrować się, wypełniając formularz dostępny na stronie: http://sdcm.pl/konkurs/. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 sierpnia 2017 r.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem