wtorek 21 listopad 2017

Aktualne wydanie

Diesel w opałach

Okladka AMS 07Zdaniem ekspertów wiele używanych samochodów z silnikiem Diesla z Europy Zachodniej zostanie przywiezionych do Polski, więc w najbliższym czasie na rynku napraw niewiele się zmieni. Jednak trend jest jednoznaczny – elektryfikacja napędu jest nieunikniona.

 Czytaj więcej>>>

IX edycja Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych

Już 22 listopada w warszawskim Centrum Wystawienniczym Expo odbędzie się kolejna edycja targów Fleet Market.

fleetmarket

Podczas tegorocznej edycji targów importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 200 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych, przeznaczonych dla biznesu, będą miały miejsce polskie premiery motoryzacyjne, będzie można zobaczyć samochody elektryczne, hybrydowe i koncepcyjne.
Firmy z sektora bankowego i ubezpieczeniowego przedstawią korzystne rozwiązania finansowe – aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market to wydarzenie skupiające ponad 7500 przedstawicieli firm z całej Polski. Spotkanie to gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MSP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem