czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

IX edycja Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych

Już 22 listopada w warszawskim Centrum Wystawienniczym Expo odbędzie się kolejna edycja targów Fleet Market.

fleetmarket

Podczas tegorocznej edycji targów importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 200 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych, przeznaczonych dla biznesu, będą miały miejsce polskie premiery motoryzacyjne, będzie można zobaczyć samochody elektryczne, hybrydowe i koncepcyjne.
Firmy z sektora bankowego i ubezpieczeniowego przedstawią korzystne rozwiązania finansowe – aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market to wydarzenie skupiające ponad 7500 przedstawicieli firm z całej Polski. Spotkanie to gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MSP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem