niedziela 18 luty 2018

Aktualne wydanie

Co będziemy naprawiać?

001 Okladka AMS01Eksperci orzekli, że zwiększenie emisji CO2 wynika z rosnącej popularności silników benzynowych, które emitują więcej tego gazu niż silniki Diesla. Park samochodów i rynek napraw będą się zmieniać. Warsztaty powinny być na to przygotowane.

 Czytaj więcej>>>

IX edycja Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych

Już 22 listopada w warszawskim Centrum Wystawienniczym Expo odbędzie się kolejna edycja targów Fleet Market.

fleetmarket

Podczas tegorocznej edycji targów importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 200 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych, przeznaczonych dla biznesu, będą miały miejsce polskie premiery motoryzacyjne, będzie można zobaczyć samochody elektryczne, hybrydowe i koncepcyjne.
Firmy z sektora bankowego i ubezpieczeniowego przedstawią korzystne rozwiązania finansowe – aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market to wydarzenie skupiające ponad 7500 przedstawicieli firm z całej Polski. Spotkanie to gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MSP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem