czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

BSPL na BUSWORLD 2017

BSPL 2017Spółka BSPL, jako ekspert techniczny w zakresie układów chłodzenia, weźmie udział w największych targach autobusowych na świecie BUSWORLD 2017, które odbędą się w dniach 20–25 października 2017 r. w Belgii (Kortrijk).

Dla spółki BSPL targi BUSWORLD 2017 będą okazją do prezentacji kompleksowej oferty z zakresu chłodzenia, przeznaczonej dla pojazdów z każdym z czterech rodzaju napędu/zasilania. – Udział w największych targach autobusowych na świecie pozwoli przedstawić innowacyjne rozwiązania opracowane przez naszą firmę szerokiemu gronu odbiorców. Jesteśmy przekonani, że będzie to znaczący krok w międzynarodowej ekspansji naszego przedsiębiorstwa – powiedział Artur Kohlbrenner, dyrektor zarządzający BSPL Sp. z o.o.

W tym roku organizatorzy zapowiadają rekordową liczbę 350 wystawców z 33 krajów oraz ponad 35 000 odwiedzających.
BSPL zaprasza na stoisko 222b w hali nr 2.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem