czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Goodyear partnerem Inter Cars Motor Show

Goodyear partnerem IC MotorShowNa targach organizowanych przez Inter Cars 22–24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miała miejsce specjalna strefa Motor Show. Jej głównym partnerem jest Goodyear.

Sportowe emocje mają wiele odcieni, a targi Inter Cars to nie tylko prezentacja oferty producentów z branży motoryzacyjnej, ale również moc sportowych wrażeń. To właśnie z myślą o fanach podwyższonej dawki adrenaliny powstała strefa Motor Show.
W specjalnie zorganizowanej sekcji Goodyeara i Dunlopa goście targów będą mogli m.in. zrelaksować się w strefie chill-outu lub poznać sportowe auta wyposażone w ogumienie obu marek. Miłośnicy mocnych wrażeń znajdą w niej wyposażone w ogumienie obu marek auta o wysokich osiągach, takie jak KTM X-Bow, Lamborgini Huracan, Ford Fosus RS, Subaru Impreza STI, ale również motocykle z utytułowanego zespołu Wójcik Racing Team.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem