piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

16. targi Inter Carsu

targi IC16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, organizowane Inter Cars, ściągnęły na błonia PGE Narodowego dziesiątki tysięcy osób, które mogły liczyć na porcje solidnej wiedzy, widowiskowe konkursy, sportowe emocje i dobrą zabawę.

Tegoroczna edycja targów organizowanych przez Inter Cars to już 16 odsłona tego wydarzenia. W tym roku 230 wystawców, rozmieszczonych na przestrzeni 20 000 m2 w czterech halach, prezentowało nowości w swoim asortymencie.

W Strefie Rozwoju można było m.in. zwiedzić ekspozycję pokazującą historyczny i współczesny warsztat, poznać najnowsze szkolenia e-learningowe dla pracowników i właścicieli serwisów czy odpocząć w strefie VIP, która zachęcała do biznesowych rozmów i wymiany opinii. Ekspozycja ciężarowa po raz kolejny skupiła dostawców oraz klientów z rynku pojazdów użytkowych, a ich bezpośredni kontakt wspierali specjaliści Inter Cars. Feber zaprezentował naczepę NW49KD, przygotowaną na zamówienie klienta, Isuzu promował nowy model M21 o DMC 3,5 t i innowacyjnym silniku Euro 6, nieużywającym technologii AdBlue.
Osobną halę zajmowało Wyposażenie Warsztatów. Zebrano w niej wiodących producentów i dostawców Inter Cars.
Podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbywały się również różnego rodzaju konkursy i rywalizacje, które miały za zadanie sprawdzić umiejętności i wiedzę uczestników. Wśród nich m.in. finał programu Master Mechanik i konkurs wymiany opon, które cieszyły się dużym zainteresowaniem obserwatorów. Każdy, kto chciał pogłębić swoje umiejętności, mógł skorzystać ze szkoleń odbywających się w centrum konferencyjnym PGE Narodowego lub we wnętrzach pojazdów Show Car – trzech amerykańskich ciężarówek, które zostały przystosowane do prowadzenia w nich wykładów.
Targom towarzyszyły również emocje sportowe – Inter Cars Motor Show – widowiskowe pokazy, których partnerami w tym roku zostali Castrol i Goodyear. Na torze w ciągu tego weekendu można było zobaczyć np.: Wojtka Chuchałę, Filipa Nivette, Macieja Oleksowicza, Krzysztofa Hołowczyca, Marko Palijana, Ralfsa Sirmacisa, Marka Wartałowicza, Mateusza Fijała, Pawła Trelę, Aleksandrę Fijał, Wojciecha Goździewicza, Bartka Ostałowskiego.
W sobotę wieczorem tysiące osób bawiły się na koncercie „Roztańczony PGE Narodowy”, którego Inter Cars był głównym sponsorem.

konferencja zarzadu IC
                                 Targi rozpoczęła konferencja zarządu Inter Cars, którą zorganizowano w piątek, podczas dnia prasowego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem