niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Master Mechanik 2017

W tegorocznej edycji programu Master Mechanik zwycięzcami zostali Mariusz Szewczyk i Krzysztof Romańczyk, którzy w drodze o zwycięstwo pokonali ponad dwa tysiące konkurentów.

mastermechanik IC

W finale programu Master Mechanik, który odbył się podczas 16. Targów Inter Cars na błoniach PGE Narodowego, uczestniczyło 10 mechaników z warsztatów osobowych oraz 10 pracowników serwisów, zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych. To najlepsi uczestnicy tegorocznej edycji konkursu, którzy w pierwszym etapie, realizowanym w formie rywalizacji online, pokonali dwa tysiące konkurentów.
Podczas zadań finałowych każdy z uczestników miał do wykonania po pięć zadań. W pierwszej kolejności musieli oni odpowiedzieć na zestaw pytań testowych, wielokrotnego wyboru, przygotowany przez Dział Szkoleń Inter Cars. Pięciu najlepszych zawodników z każdej kategorii awansowało do dalszego etapu zmagań, w ramach którego musieli zmierzyć się z zadaniami praktycznymi, przygotowanymi na stoiskach dostawców.
W kategorii osobowej najlepszy okazał się Mariusz Szewczyk z Moto Service Worwa w Nowym Targu. Drugie miejsce zajął Paweł Smoliński z SP Service, a trzecie – Łukasz Bogus z Auto-Bogus.
W części ciężarowej zwycięstwo wywalczył Krzysztof Romańczyk z Truck Partner Sp. z o.o. – który w konkursie Master Mechanik zwyciężył już po raz trzeci. Na drugim miejscu uplasował się Marcin Filipczyk z serwisu Mechmar, a na trzecim Dawid Ziętek, reprezentujący Warsztat Samochodowy Andrzej Kapuśniak.

Dla laureatów konkursu Master Mechanik Inter Cars oraz partnerzy programu – Bosch, Elring, Schaeffler, Febi Bilstein, Motoremo, Bosal, Mahle, Q-Service Truck – ZF Services Partner oraz Knorr-Bremse – przygotowali atrakcyjne nagrody. Trafiły one zarówno do trzech najlepszych uczestników z każdej kategorii, jak i do warsztatów, które reprezentowali.

Chociaż tegoroczna edycja konkursu Master Mechanik dobiegła końca, platforma www.mastermechanik.pl jest nadal aktywna. Inter Cars przypomina, że ma ona służyć ocenie kompetencji mechaników, diagnozie potrzeb szkoleniowych warsztatów i pozyskiwaniu wiedzy online.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem