piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

I Sympozjum LOTOS Oil

lotos sympozjum 11 12 2017W dniach 11–12 października 2017 r. w hotelu Holiday Inn w Józefowie odbędzie się pierwsze Sympozjum, którego pomysłodawcą jest Lotos Oil. Ponad 200 kluczowych klientów i partnerów firmy weźmie udział w wykładach i panelach dyskusyjnych dotyczących środków smarowych oraz płynów eksploatacyjnych.
Uczestnicy I Sympozjum LOTOS Oil będą mogli zapoznać się trendami i najnowszymi produktami na rynku, a także wysłuchają wykładów dotyczących eksploatacji środków smarowych. Podczas konferencji zostanie również przybliżony temat norm bezpieczeństwa, jakości oraz certyfikacji produktów. Każdy z uczestników Sympozjum będzie miał także możliwość wzięcia udziału w dyskusji z ekspertami.

„Auto Moto Serwis” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem