piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Warsztaty ProfiAuto bez telefonów stacjonarnych

aplikacjaProfiAutoDo 2020 r. warsztaty sieci ProfiAuto Serwis zrezygnują z telefonów stacjonarnych, które zostaną zastąpione specjalną aplikacją. Klient ma możliwość umówienia się na wizytę w warsztacie za pomocą kilku kliknięć na smartfonie. Za pomocą telefonu może również śledzić cały proces naprawy, a także posiadać w jednym miejscu zarchiwizowaną całą historię napraw, czyli de facto książkę serwisową.

ProfiAuto zadbało o digitalizację całego procesu obsługi klienta. Po pozostawieniu pojazdu w serwisie kierowca jest informowany o przebiegu naprawy, ma stałą kontrolę nad kosztorysem. Może także wybrać dogodny termin odbioru. Po zakończeniu zlecenia otrzymuje również możliwość dokonania oceny warsztatu, która widoczna jest dla pozostałych klientów. Dzięki skanerowi AZTEC (kodu umieszczanego w dowodach rejestracyjnych) kierowcy mają możliwość przesłania warsztatowi pełnych danych samochodu, co również znacząco skraca m.in. czas potrzebny na skompletowanie odpowiedniego zestawu części.
W niedalekiej przyszłości w aplikacji pojawi się również opcja elektronicznej płatności za świadczone usługi, a także możliwość uzyskania gwarancji ProfiAuto, która w przypadku ewentualnych problemów na drodze zapewni kierowcy możliwość bezkosztowej naprawy pojazdu w dowolnej placówce ProfiAuto Serwis.
System obsługi serwisowej ProfiAuto oparty jest o chmurę obliczeniową Microsoft Azure.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem