piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Wyniki konkursu „Doceń swojego mechanika”

docen swojego mechanikaPrawie po ośmiu tygodniach walki o opinie klientów Motointegrator wyróżnił trzy najlepiej ocenione warsztaty w Polsce. Jury wybrało także trzy najbardziej wartościowe opinie kierowców.

Zwyciężyły serwisy, które podczas akcji zebrały najwięcej opinii, powyżej określonej w regulaminie konkurs średniej, w przeliczeniu na jedno stanowisko pracy. Zwycięzcą konkursu dla warsztatów i zdobywcą głównej nagrody zostało Centrum Serwisowe Misztal z Radomia, drugie miejsce przypadło warsztatowi Mechanika Ryszard Gawron z Kostomłotów, trzecie otrzymał W-Service z Ryk.
O nagrody grali także kierowcy oceniający warsztaty. Z pośród tysięcy dodanych opinii jury wybrało trzy najlepsze.

„Doceń swojego mechanika” to konkurs zorganizowany przez platformę Motointegrator dla warsztatów samochodowych i ich klientów . Serwisy zarejestrowane na stronie, docenione pozytywnymi opiniami kierowców, miały szansę zdobyć nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł. Nagrody trafiły także do klientów warsztatów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem