sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

XII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

kongres SDCMW dniach 8–9.11.2017 r. w Warszawie, w Sound Garden Hotel, odbędzie się XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego organizowany przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego mimo kilkunastoletniej tradycji ciągle ewoluuje, a jego organizatorzy starają się dopasować tematykę do zmieniających się potrzeb branży i jej przedstawicieli.
W tym roku organizatorzy, mając na uwadze kłopoty kadrowe, z którymi boryka się sektor motoryzacyjny, postanowili opracować specjalną sesję poświęconą kobietom – „Siła kobiet w męskiej branży”. Dyskusję poprowadzą profesjonalne mentorki, a w gronie uczestniczek panelu zasiądą kobiety sukcesu, znane i uznane w branży, a wszystko po to, by zachęcić kobiety do podjęcia pracy właśnie w branży motoryzacyjnej.
Wśród 800 uczestników wydarzenia znajdą się m.in. przedstawiciele zarządów największych firm przemysłu motoryzacyjnego oraz najważniejszych instytucji mających wpływ na funkcjonowanie i rozwój branży. Przy projekcie współpracują także znane organizacje, m. in: PAIH (Polska Agencja Inwestycji i Handlu), STM (Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej), Organizacja Warsztatów Motoryzacyjnych MOVEO, ITS (Instytut Transportu Samochodowego), Koalicja Bezpieczni w Pracy, SKFS (Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych) oraz europejskie organizacje takie, jak CLEPA, FIGIEFA czy APRA. Do grona współorganizatorów zaproszono także Wojskową Akademię Techniczną i Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych na Politechnice Warszawskiej.
Każda z wymienionych organizacji będzie gospodarzem własnej sesji tematycznej. Sesje będą odbywać się w osobnych salach, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł zdecydować, w której z nich chce wziąć udział.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem