wtorek 16 styczeń 2018

Aktualne wydanie

Opony zimowe

ams 8 2017Specjaliści przewidują, że stopniowo będzie wzrastał w rynku aftermarketowym udział pojazdów z napędem hybrydowym. Nikt jednak nie wie, w jakim tempie. W 2017 roku zostanie zarejestrowanych w naszym kraju około 16 tysięcy nowych pojazdów hybrydowych.

 Czytaj więcej>>>

25 lat Boscha w Polsce

bosch 25latW tym roku przedstawicielstwo Boscha w Polsce obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji w Pałacu Ujazdowskim w Warszawie zorganizowano uroczystość, na którą przybyli przedstawiciele centrali, ambasador Republiki Federalnej Niemiec oraz partnerzy firmy.

Wygłoszono stosowne przemówienia, przypominając początki powstania przedstawicielstwa i specyficzny okres transformacji ustrojowej. Spotkanie z wrodzonym poczuciem humoru, ale też taktem, prowadził znany kabareciarz Steffen Möller, który zachwycał się nie tylko okrągłą rocznicą Boscha, lecz także fleksyjnością języka polskiego. W języku polskim mamy bowiem aż siedem przypadków, gdy w języku niemieckim tylko cztery. Uroczystość uświetnił znakomity występ Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia pod batutą Agnieszki Duczmal.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem