sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Rekordowy rok Moto-Profilu

Konferencja Moto ProfilFirma Moto-Profil zorganizowała w Łodzi Konferencję Partnerów Handlowych. Przedstawiciele ponad 120 największych hurtowni i sklepów motoryzacyjnych z Polski, Czech i Słowacji, podejmowali tematy związane z rozwojem sieci. Specjaliści zrzeszeni w sieci ProfiAuto spotkali się Vienna House Andel’s na terenie dawnego zakładu tkackiego.

– Rok 2017 był dla ProfiAuto rokiem wielkich wydarzeń, ważnych decyzji i istotnych zmian – powiedział podczas swojego wystąpienia Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii marki. Przedstawił zgromadzonym gościom zrealizowane w 2017 r. kluczowe projekty marketingowe, PR-owe i promocyjne, przedstawiając jednocześnie imponujące liczby.
Na przestrzeni roku ponad 1100 warsztatów samochodowych w Polsce i ponad 100 w Czechach i na Słowacji przyjęło pomarańczowe barwy marki. II seria programu „Projekt Warsztat” według telewizyjnych statystyk była drugim najchętniej oglądanym programem na antenie TVN Turbo, a dzięki 117 zrealizowanym akcjom PitStop specjaliści ProfiAuto zdiagnozowali blisko 10 000 samochodów, nawiązując kontakt z ich właścicielami.
Podczas spotkania obecni byli także goście specjalni, którzy w mijającym roku podjęli strategiczną współpracę z firmą Moto-Profil: przedstawiciele firmy Neptis (właściciele znanej aplikacji dla kierowców – Yanosik), Adam Klimek, prowadzący program „Samochód Marzeń – Kup i Zrób”, który od 2017 poszerzył grono doradców ProfiAuto i w swoim programie występuje w pomarańczowych barwach marki, a także Maciej Wisławski – kultowa postać polskiego motorsportu, zaangażowany w szkolenia wewnątrz sieci ProfiAuto Serwis.

Partnerami wydarzenia były marki: ATE, Brembo, Febi Bilstein, Gates, Magneti Marelli, Mann Filter, Monroe, NGK NTK, Philips, Schaeffler Luk Ina Fag Ruville, Tedgum, Tomex, Total, ZF Sachs Lemforder TRW, Zimmerman.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem