niedziela 21 październik 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Goodyear Wrangler All-Terrain oponą roku

GoodyearWranglerAll TerrainCzasopismo Neumáticos y Mecánica Rápida uznało Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure za najlepszą oponę 4x4/SUV roku 2017.

W tegorocznej 18. edycji konkursu eksperci magazynu oceniali ogumienie różnych producentów w kilku kategoriach: opony do samochodów typu touring, pojazdów użytkowych, motocykli, aut 4x4/SUV i maszyn rolniczych. Po zażartej walce, zwycięzców wyłoniło jury złożone z dziennikarzy motoryzacyjnych, kierowników warsztatów oraz czytelników.
Nagroda potwierdza dążenie Goodyear do doskonałości i zaangażowanie w ciągłe opracowywanie innowacji oraz ulepszeń. Oponę doceniono za doskonałą przyczepność i właściwości trakcyjne, niski poziom hałasu zewnętrznego, długie przebiegi i wysoką odporność na przebicia i nacięcia ściany bocznej.
Tym sukcesem opony Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure wyznaczają nowy punkt odniesienia w kategorii produktów 4x4/SUV, po tym jak inny model amerykańskiego producenta - EfficientGrip SUV - otrzymał tę samą nagrodę w 2012 roku. Warto podkreślić, że to nie jedyne wyróżnienia dla Goodyear od czasopisma Neumáticos y Mecánica Rápida.
W ubiegłym roku eksperci magazynu wyróżnili oponę Eagle F1 Asymmetric 3 w kategorii samochodów touring. Równie imponująca poprzedniczka - Eagle F1 Asymmetric 2 - zdobyła nagrodę w 2012 roku, a Eagle F1 Asymmetric w 2008 roku. Ponadto EfficientGrip Performance została uhonorowana tytułem ‘Opony Roku 2014’ w kategorii samochodów touring, a ogumienie FuelMax - w 2015 roku - otrzymało nagrodę w kategorii pojazdów użytkowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem