poniedziałek 19 marzec 2018

Aktualne wydanie

Symbioza
1 AMS 2 2018Coraz częściej dochodzi do nawiązywania współpracy między warsztatami niezależnymi a autoryzowanymi. Warsztaty niezależne korzystają z uprzejmości autoryzowanych, gdy trzeba zdiagnozować trudną usterkę testerem firmowym i rewanżują się wykonaniem specjalistycznych usług, np. wymontowania zapieczonych świec żarowych bez zdejmowania głowicy.

 Czytaj więcej>>>

Nowe filie Elit Polska

elitKoniec roku 2017 to przede wszystkim formalna zmiana dotychczasowej nazwy AD Polska na Elit Polska. Spółka kontynuuje rozpoczęte wcześniej projekty i otwiera nowe filie.

W połowie roku spółka AD Polska stała się własnością LKQ Corporation, światowego lidera w dystrybucji części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatów. Dotychczasowa działalność prowadzona jest poprzez spółkę Elit Polska, pod której szyldem zostały już otwarte dwie nowe filie w Toruniu i Szczecinie.

Filia w Toruniu mieści się przy ulicy Mazowieckiej 52–68. Dzięki lokalnemu magazynowi o powierzchni 1300 m2, realizuje do pięciu dostaw dziennie do warsztatów znajdujących się w Toruniu oraz okolicznych powiatach w obrębie miejscowości Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Gniewkowo, Golub-Dobrzyn, Brodnica i Rypin. Nowa filia oferuje pełny asortyment z aktualnej oferty, który zamawiać można od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–17.00, a w soboty do 14.
Filia w Szczecinie obejmuje zasięgiem zachodnią granicę Polski, Police, Stargard i Gryfino. Zamówienia, z lokalnego magazynu o powierzchni 1100 m2, w zależności od potrzeb są realizowane dwa, trzy razy dziennie. W przypadku braku potrzebnych pozycji na miejscu, na drugi dzień roboczy dostarczane są z magazynu we Wrocławiu. Filia w Szczecinie jest czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00, w sobotę do 13.00. Mieści się na terenie dawnego Polmozbytu przy ulicy Białowieskiej 2.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem