poniedziałek 19 marzec 2018

Aktualne wydanie

Symbioza
1 AMS 2 2018Coraz częściej dochodzi do nawiązywania współpracy między warsztatami niezależnymi a autoryzowanymi. Warsztaty niezależne korzystają z uprzejmości autoryzowanych, gdy trzeba zdiagnozować trudną usterkę testerem firmowym i rewanżują się wykonaniem specjalistycznych usług, np. wymontowania zapieczonych świec żarowych bez zdejmowania głowicy.

 Czytaj więcej>>>

Nowe sklepy stacjonarne

wurth w gliwicachWürth Polska rozwija sieć sklepów stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. W samym grudniu sieć powiększyła się o dwa nowe obiekty – w Kaliszu i Gliwicach.

Firma posiada obecnie 26 sklepów stacjonarnych. W grudniu 2017 r. sieć powiększyła się o dwa nowe obiekty – w Kaliszu i Gliwicach. To pierwsze sklepy Würth Polska w tych miejscowościach.
Koncern sprzedaje swoje produkty również za pomocą rozbudowanego sklepu internetowego www.wurth.pl. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni niemal 5000 m kw. znajdują się w Warszawie. Würth Polska prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem