środa 22 sierpień 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Nowy prezes zarządu Europart Polska

Na początku roku nowym prezesem zarządu Europart Polska został Robert Krawczyk. Ma on ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach, głównie w branży telekomunikacyjnej i IT, gdzie pełnił stanowiska zarządcze.

Był m.in. wiceprezesem ds. sprzedaży i marketingu u operatora telekomunikacyjnego Plus GSM. Następnie był członkiem zarządu w firmach z sektora technologii informatycznych i rynku usług terminalowych. W ostatnim okresie pełnił funkcję prezesa zarządu w wiodącej na polskim rynku spółce integracyjnej.
Robert Krawczyk zastąpił Karola Proznera, który po 10 latach pełnienia funkcji prezesa zarządu zrezygnował, aby poświęcić się rozwojowi własnego biznesu internetowego.
– Już w pierwszym miesiącu dostrzegłem, że klienci doceniają Europart nie tylko ze względu na szeroki asortyment części zamiennych producentów marek oryginalnych i marki Europart Premium Parts, ale przede wszystkim ze względu na profesjonalną obsługę przez doświadczonych sprzedawców. W oparciu o te wartości planuję budować przyszłość spółki i realizować cel, jakim jest osiągnięcie w 2020 roku pozycji jednego z trzech kluczowych dostawców części zamiennych w Polsce – powiedział Krawczyk.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem