sobota 16 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Young Car Mechanic 2018

W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu dla uczniów szkół technicznych Young Car Mechanic udział wezmą uczniowie z Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii i Polski. Finaliści, którzy zajmą najlepsze miejsce w swoim kraju, spotkają się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, aby rywalizować o miano najlepszego młodego mechanika 2018 roku.

IC YCM

W Polsce zakończył się pierwszy etap konkursu Young Car Mechanic, polegający na rozwiązaniu testów on-line. Już wkrótce uczestnicy przystąpią do drugiej fazy rywalizacji, która ma na celu wyłonić 10 najlepszych młodych mechaników zakwalifikowanych do finału krajowego.
Ten etap odbędzie się podczas Motor Show na Targach Poznańskich 5 kwietnia.
Łączna pula nagród dla trzech pierwszych miejsc w Międzynarodowym Finale Young Car Mechanic 2018 wynosi aż 100 000 zł. Wszyscy uczestnicy finału zostaną zaproszeni na wycieczkę do Fabryki Elring w Stuttgarcie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem