wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2018

Już 5–8 kwietnia 2018 w Poznaniu odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej – TTM, na których będzie można zobaczyć ponad 300 nowości, w tym 17 produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP.

ttm kwiecien

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM oprócz szerokiej ekspozycji produktów przynoszą jak zwykle ogromną dawkę wiedzy. Już po raz 24. odbędzie się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Po latach zaproszono do udziału uczniów z innych szkół, a od roku szkolnego 2011/2012 turniej zyskał rangę konkursu ogólnopolskiego i zupełnie nowy wymiar. Niebagatelna jest również pula nagród w konkursie – podczas każdej edycji sięga około dwustu tysięcy złotych.
Nieodłączną już atrakcją Targów Techniki Motoryzacyjnej jest „Żywy Warsztat” – organizowana przez magazyn „Nowoczesny Warsztat”, Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej i TTM interaktywna ekspozycja, do prezentacji, w której redakcja miesięcznika zaprasza ekspertów branży warsztatowej i przedstawicieli firm zrzeszonych w STM. Gośćmi „Żywego Warsztatu” są osoby, które znają się na rzeczy – praktycy, których pokazy najnowszych narzędzi i urządzeń przyciągają tłumy.
Również na poznański Motor Show finały swoich konkursów: Young Car Mechanic 2018 i VII edycję Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zaplanował Inter Cars.

Na tegorocznych targach TTM blisko 300 firm zaprezentuje swoją najnowszą ofertę: narzędzia, maszyny, oprogramowanie, jednym słowem wszystko, czego potrzebuje warsztat do codziennej pracy, a już w szczególności warsztat, który chce skutecznie obsługiwać nowoczesną motoryzację.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem