wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Zapraszamy na TTM

W dniach 5-8 kwietnia odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM w Poznaniu. Będzie można na nich zobaczyć ponad 300 tegorocznych nowości oraz, 17 produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Najnowszą ofertę zaprezentuje blisko 300 firm.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska „Auto Moto Serwisu” – nr 40, pawilon 8.

TTM2018

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM oprócz ogromnej ekspozycji produktów dają również ogromną dawkę wiedzy. Organizatorzy poszczególnych wydarzeń prześcigają się w działaniach, by stworzyć jak najlepsze warunki dla podnoszenia umiejętności i szerzenia wiedzy dla fachowców. Firma Inter Cars SA wspólnie z Fundacją Cooperatio będą promować zawód mechanika samochodowego odbędą się dwa finały VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i krajowy finał konkursu Young Car Mechanic 2018.
Fani Salonu Transportu Drogowego TTM TRUCK będą mieli okazję poznać produkty przeznaczone dla samochodów ciężarowych. To miejsce dedykowane jest w szczególności właścicielom flot, przedstawicielom firm transportowych, mechanikom, przewoźnikom i kierowcom.

PROGRAM WYDARZEŃ TTM 2018

NOWOŚCI TARGOWE 2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem