wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Trzy nagrody dla Webasto

Czytelnicy trzech znanych niemieckich magazynów motoryzacyjnych „Auto Bild”, „auto motor und sport” i „Auto Zeitung” uznali Webasto za najsilniejszą markę w kategorii ogrzewania postojowego.

webasto

Firma Webasto została trzykrotnie uhonorowana przez czytelników niemieckiej prasy motoryzacyjnej. W głosowaniach, w których udział wzięło łącznie około 210 tysięcy osób, za najsilniejszą w Niemczech markę w dziedzinie ogrzewania postojowego firmę Webasto uznało nawet 78 procent czytelników. Ankietowani oceniali marki pod względem innowacji, jakości, designu i cen.
Webasto zdobyło nagrodę czytelników „auto motor und sport” w konkursie „Best Brands” już po raz dwunasty (numer 7/2018). Czytelnicy „Auto Zeitung” przyznali Webasto tytuł „Top Brand 2018” w kategorii producentów ogrzewania postojowego (numer 5/2018).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem