wtorek 19 marzec 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
1 2 2019weszliśmy w nowy rok bogatsi o 531880 nowych samochodów sprzedanych w 2018 r., to o 9,4% więcej nowych aut niż w roku 2017. Średnia wieku sprowadzanych aut to 12 lat, a 43% tych pojazdów ma silnik Diesla. Będzie co naprawiać, warsztatom ani pracy, ani klientów nie zabraknie.

Czytaj więcej>>>

Trzy nagrody dla Webasto

Czytelnicy trzech znanych niemieckich magazynów motoryzacyjnych „Auto Bild”, „auto motor und sport” i „Auto Zeitung” uznali Webasto za najsilniejszą markę w kategorii ogrzewania postojowego.

webasto

Firma Webasto została trzykrotnie uhonorowana przez czytelników niemieckiej prasy motoryzacyjnej. W głosowaniach, w których udział wzięło łącznie około 210 tysięcy osób, za najsilniejszą w Niemczech markę w dziedzinie ogrzewania postojowego firmę Webasto uznało nawet 78 procent czytelników. Ankietowani oceniali marki pod względem innowacji, jakości, designu i cen.
Webasto zdobyło nagrodę czytelników „auto motor und sport” w konkursie „Best Brands” już po raz dwunasty (numer 7/2018). Czytelnicy „Auto Zeitung” przyznali Webasto tytuł „Top Brand 2018” w kategorii producentów ogrzewania postojowego (numer 5/2018).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem