wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

ShowTruck znów przemierza Polskę

W tym roku mobilne centrum szkoleniowe Inter Cars wyruszyło w Polskę w połowie marca. Pierwszym przystankiem były filie w Białymstoku i Suwałkach.
st IC

Tegoroczne mobilne szkolenia Inter Cars to m.in. diagnostyka komputerowa w silnikach z normą Euro 6, układy oczyszczania spalin z normą Euro 6, układ przeniesienia napędu (zautomatyzowane oraz manualne skrzynie biegów stosowane w pojazdach ciężarowych i sprzęgła we współczesnych pojazdach ciężarowych) czy współczesne układy hamulcowe powiązane z systemami bezpieczeństwa stosowane w pojazdach ciężarowych. Po szkoleniach w Nowym Sączu (22 i 23 maja) ShowTruck zjedzie na wakacyjną przerwę, która potrwa do ostatniego weekendu lipca. Wówczas cykl szkoleń zostanie wznowiony spotkaniem w Olsztynie. Następnie mobilna ciężarówka szkoleniowa niemal co tydzień meldować będzie się w innej lokalizacji, a rok 2018 zakończy w połowie listopada w Krakowie.

Najbliższe plany szkoleniowe ShowTruck 2018:

22-23 maja, Nowy Sącz
31 lipca-3 sierpnia, Olsztyn
21-22 sierpnia, Piła
28-31 sierpnia, Janki
4-7 września, Rzeszów
11-14 września, Pruszcz Gdański
18-21 września, Włocławek
2-5 października, Gorzów Wielkopolski
9-10 października, Poznań
11-12 października, Swarzędz
16-19 października, Radom
6-7 listopada, Wrocław
8-9 listopada, Jelenia Góra
13-16 listopada, Kraków

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem