poniedziałek 22 październik 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Mistrzowska promocja VARTY

VARTA przygotowała promocję dedykowaną dla punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów. Dotyczy ona akumulatorów VARTA do samochodów osobowych i ciężarowych. Promocja trwa od 24.05 do 24.06.
promocja VARTA

Wystarczy w okresie promocji kupić odpowiednią liczbę akumulatorów w ramach poszczególnych pakietów, aby otrzymać oryginalne nagrody związane ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Do każdego pakietu dokładamy jest terminarz rozgrywek.

Więcej informacji o promocji, a także regulamin znajdują się na stronie: https://mistrzowskiepakiety.pl/. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu: 32/608 69 50.

Pakiety można zgłaszać przez stronę internetową, albo tradycyjnie pocztą, przesyłając formularz zgłoszenia i dowód zakupu na adres podany na stronie oraz na ulotce. Nagrody będą wysyłane raz w tygodniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem