środa 22 sierpień 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Delphi Technologies sponsorem rajdowca

delphitechnologiesFirma Delphi Technologies Aftermarket kontynuuje współpracę z polskim rajdowcem, trzykrotnym zwycięzcą Rajdowych Mistrzostw Europy, Kajetanem Kajetanowiczem.

W tym roku Kajetanowicz chciałby powtórzyć sukcesy, uczestnicząc w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC). Dzięki współpracy partnerskiej z rajdowcem Delphi Technologies będzie mogło zaprezentować się na arenie międzynarodowej ze swoją odmienioną marką, a także szerokim asortymentem produktów i usług. Dwustronna współpraca partnerska daje Delphi Technologies dostęp do kreowania swojej marki i uzyskania praw marketingowych na cały sezon, włączając w to umieszczenie swojego logo na samochodzie rajdowym – Fordzie Fiesta R5.
Logo zostanie również umieszczone na kombinezonie rajdowym Kajetanowicza i jego pilota, Macieja Szczepaniaka. Delphi Technologies specjalizuje się w produkcji komponentów do samochodów elektrycznych i silników spalinowych, jak również w rozwiązywaniu problemów w obszarze dotyczącym emisji spalin i redukcji zużycia paliwa. Firma jest też dostawcą wysokiej jakości rozwiązań serwisowych na rynku części zamiennych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem