środa 23 styczeń 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Konkurs z okazji 20-lecia sieci Q-Service

konkursQJuż od 20 lat na rynku działają pierwsze serwisy reprezentujące sieć Q-Service. Aby tę rocznicę uczcić, Inter Cars przygotował specjalny konkurs.

Konkurs został podzielony na cztery regiony Polski. W każdym z nich wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie pierwszego miejsca wyróżniony warsztat otrzyma samochód zastępczy, który będzie do jego pełnej dyspozycji przez kolejny rok. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca przewidziane są wysokie nagrody pieniężne do wykorzystania przez warsztat na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisach. Organizatorzy przygotowali również interesujące pakiety reklamowe, które pomogą dotrzeć warsztatom do potencjalnych klientów za pomocą radia, prasy i internetu.

Konkurs rozpoczął się 1 czerwca i potrwa do 31 sierpnia 2018 roku.

Aby wziąć w nim udział należy przesłać w konkursie wraz ze zdjęciem warsztatu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o konkursie na stronach: http://q-service.com.pl/ oraz https://intercars.com.pl/

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem