środa 23 styczeń 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

15. edycja ProfiAuto Show coraz bliżej

PAS 2018Organizatorzy ProfiAuto Show już po raz 15. chcą przyciągnąć do centrum Katowic fanów motoryzacji i przedstawicieli branży. Tegoroczne targi, które odbędą się 23–24 czerwca, są organizowane są pod hasłem „Nowa Era Motoryzacji”.

Odwiedzający będą mogli obejrzeć trendy elektryzujące branżę, m.in. pojazdy hybrydowe i elektryczne, stacje ładowania, fotowoltaikę. Na stoiskach 140 wystawców – najważniejszych światowych marek branży automotive – pojawią się głównie technologiczne nowinki, a całość uzupełnią multimedialne atrakcje rozrywkowe, w tym interaktywny skaner samochodu, stanowiska mappingu 3D i fotografii 3D. Mechanicy, który są bardzo ważną grupą odwiedzających targi, będą mogli m.in. zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, przetestować je, a także wziąć udział w konkursach z wartościowymi nagrodami.
ProfiAuto Show 2018 to także widowiskowe pokazy: motocyklowe, quadów czy driftu. Samochodowe atrakcje ProfiAuto Show to przede wszystkim prezentacje najważniejszych światowych marek i premiery najnowszych modeli, m.in.: Volvo, BMW, Mercedesa, Toyoty, Lexusa, Forda, Tesli, Škody oraz Infiniti. Podczas ProfiAuto Show 2018 nie zabraknie aut sportowych, motocykli customowych i projektów jednych z najlepszych grup tunningowych w Polsce: Best Performance, Extreme Master oraz Team 200+.
Na targach nie zabraknie osób znanych dla fanów motoryzacji, pojawią się m.in.: Maciej Wisławski, Krzysztof Hołowczyc, Adam Małysz, Klaudia Podkalicka, Adam Klimek czy gwiazdy TVN Turbo.

Więcej informacji na temat programu targów ProfiAuto Show 2018 znaleźć można na stronie www.profiauto.pl/show.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem