środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Ostatnia prosta Supermechanik ELIT 2018

konkurs ELITJuż tylko kilka dni zostało na rozwiązanie zadań konkursowych w rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018. Tegoroczna edycja pobiła rekord frekwencji.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w pierwszym etapie konkursu Supermechanik ELIT 2018 było osiągnięcie przez dany podmiot prawny wyznaczonego progu zakupów w sieci ELIT Polska. Był on ustalany indywidualnie dla każdego zgłoszenia w momencie rejestracji. Ostatnim dniem do spełnienia tego kryterium był 30 czerwca. Jednak do północy 13 lipca można dokończyć składanie testu złożonego z losowo wybranych pytań wielokrotnego użytku. Każdy z uczestników ma do dyspozycji dziesięć podejść, a za przekroczenie ustalonego na miesiąc progu zakupu przyznawane były kolejne próby.
Po spełnieniu ustalonych progów zakupowych kryterium awansu do kolejnego etapu jest próba, w której uczestnik udzielił najwięcej prawidłowych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Na tej podstawie została ułożona lista stu osób, które w pierwszy weekend września spotkają się w Zakopanem. Na początek wszyscy zmierzą się w kolejnym teście składających się z pytań wielokrotnego wyboru. Po godzinnym sprawdzianie dziesiątka najlepszych zakwalifikuje się do półfinału. Tego dnia do rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018 staną dwie osoby. Finałowym zadaniem będzie naprawa samochodu – dwóch identycznych modeli z tą samą usterką – w jak najkrótszym czasie. Zwycięzca otrzyma kluczyki do Opla Astry, zaś jego konkurent voucher o wartości 5 tysięcy złotych na zakup sprzętu warsztatowego w ELIT Polska.

Partnerami głównymi konkursu Supermechanik ELIT 2018 są: Castrol Edge, Schaeffler (ze swoimi markami LUK, INA i FAG) oraz marka Starline, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro. Konkurs wspierają także Centra/Exide, Champion, Denso, Gates, Goodyear, King Tony, K2, KYB, Magneti Marelli, Nissens, Optimal, SWAG, Textar, Valeo oraz Virage Moje Auto.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem