wtorek 19 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Wygraj samochód na 20-lecie sieci Q-Service

Do końca sierpnia trwa konkurs, w ramach którego warsztaty zrzeszone w sieci Q-Service, walczą o cenne nagrody, m.in o cztery samochody zastępcze na rok dowolnego użytkowania.
konkursIC

W konkursie mogą brać udział warsztaty, które spełnią kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim muszą mieć aktualną umowę zrzeszającą je w sieci Q-Service. Te zobligowane są do przesłania zdjęcia warsztatu z widoczną wizualizacją sieciową, a w czasie trwania konkursu pracownicy placówki muszą wziąć udział w przynajmniej jednym szkoleniu organizowanym przez Inter Cars. Dodatkowym warunkiem pozwalającym na udział w konkursie, jest zwiększenie zakupów w Inter Cars o 5% w analogicznym okresie w poprzedzającym roku.
Zwycięzcami konkursu zostaną warsztaty, które w czasie trwania całej akcji (1 czerwca – 31 sierpnia 2018 r.) zgromadzą na swoim koncie jak największą liczbę punktów. Zdobywa się je za opinie opublikowane w serwisie motointegrator.com. Im więcej pozytywnych opinii o warsztacie, tym większa liczba punktów trafia na jego konto. Opinii podlegają wszystkie wykonywane przez warsztat usługi. Dodatkowe punkty zdobyć można za w pełni uzupełnioną wizytówkę na motointergrator.com, za poddanie się przez warsztat audytowi sieciowemu, przeprowadzonemu przez podmiot wskazany przez organizatora konkursu oraz za każde odbyte w czasie trwania konkursu szkolenie e-learningowe.
Głównymi nagrodami w konkursie są samochody zastępcze Škoda Rapid do użytkowania przez warsztaty w okresie jednego roku (zostaną przyznane cztery takie wyróżnienia). Drugie i trzecie miejsca nagrodzone zostaną wysokimi gratyfikacjami finansowymi, możliwymi do wykorzystania na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisie.
Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 sierpnia przesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem warsztatu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem