wtorek 19 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

KYB wyróżniony przez grupę PSA

PSA KYBKYB Corporation otrzymało nagrodę za produkty i usługi tworzące wartość „Value Creation Products&Services Award” od grupy PSA na rozdaniu nagród dla najlepszych dostawców, które miało miejsce 26 czerwca 2018 r.

KYB wraz z 15 innymi spółkami otrzymało w trakcie tego wydarzenia wyróżnienia dla najlepszych firm sieci PSA, która obejmuje ponad 8.000 dostawców na całym świecie.
KYB blisko współpracuje z PSA od wielu lat, a otrzymana nagroda dotyczy „Podwójnego Hydraulicznego Systemu Ograniczników”, który został specjalnie opracowany dla Citröena C5 Aircross i stosowany jest również w innych modelach marki Citröen.

Więcej informacji na temat Podwójnego Hydraulicznego Systemu Ograniczników znajdą Państwo na stronie internetowej: kyb-europe.com/media.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem